^Powrót na górę

 • 1 W 90. ROCZNICĘ POWSTANIA PCK I 50. ROCZNICĘ ISTNIENIA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA
  Poświęcenie i przekazanie sztandaru Klubowi Honorowych Dawców Krwi przy Zarządzie Rejonowym PCK w Jarosławiu
 • 2 AKCJE KRWIODAWSTWA
  Możesz pomóc oddając cząstkę siebie. Być może kiedyś, ktoś Tobie ofiaruje swoją krew.
 • 3 PIELGRZYMKI HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK
  Przeżycia związane z wyjazdem do Kalwarii Pacławskiej głęboko zapadły nam w serce i pamięć.
 • 4 DZIAŁAMY TAM, GDZIE JESTEŚMY POTRZEBNI
  .Zabezpieczanie akcji krwiodawstwa na Rynku w Jarosławiu
 • 5 AKCJE KRWIODAWSTWA - "KAWA CZY HERBATA" W JAROSŁAWIU
  Trzeba jednoczyć się i pomagać drugiemu człowiekowi, by dawać to, co jest najcenniejsze, ŻYCIE!
PCK

Pomaga! Szkoli! Opiekuje! Ratuje!


Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża

W JAROSŁAWIU

Czytaj więcej...

  6 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie odbyły się spotkania ze strażakiem. Miały one na celu przypomnienie uczniom klas I- III podstawowych zasad bezpieczeństwa w sytuacji pożaru, wypadku lub innych zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

  Mama to miękkie ręce, Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność, coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie.         Melchior Wańkowicz

23 maja 2024 r. w Przedszkolu Samorządowym w Radymnie odbył się rodzinny piknik z okazji zbliżającego się Święta Mamy pod hasłem „ZDROWA MAMA – RADOSNE I UŚMIECHNIĘTE DZIECKO”.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

 Zbliża się okres wakacji oraz sezon urlopowy. Krew jest potrzebna cały rok, jednak szczególnie w tym czasie. 24 kwietnia 2024 roku nasz Zespół Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie im. Adama Mickiewicza odwiedził Zdzisław Wójcik - emerytowany strażak, wiceprezes Oddziału Rejonowego PCK w Jarosławiu, jednocześnie prezes klubu HDK PCK „Płomyk” przy Komendzie Miejskiej PSP w Przemyślu.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

16 kwietnia 2024 r. dziewięcioro uczniów Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu wraz z opiekunką szkolnego klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża „Kropelka” Agnieszką Hrycewicz przybyło do przemyskiego Terenowego Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, by oddać krew. Należą im się wielkie brawa, gdyż zrobili to po raz pierwszy i wykazali się dużą odwagą.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

   Krew jest bezcennym i niezastąpionym lekiem przywracającym zdrowie, ratującym życie chorych oraz ofiar wypadków. Jest jednym z najcenniejszych, najbardziej wartościowych darów, jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi. Doskonale o tym wiedzą nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu.

Czytaj więcej...

Copyrigcht © 2024 Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jarosławiu