^Powrót na górę

 • 1 W 90. ROCZNICĘ POWSTANIA PCK I 50. ROCZNICĘ ISTNIENIA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA
  Poświęcenie i przekazanie sztandaru Klubowi Honorowych Dawców Krwi przy Zarządzie Rejonowym PCK w Jarosławiu
 • 2 AKCJE KRWIODAWSTWA
  Możesz pomóc oddając cząstkę siebie. Być może kiedyś, ktoś Tobie ofiaruje swoją krew.
 • 3 PIELGRZYMKI HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK
  Przeżycia związane z wyjazdem do Kalwarii Pacławskiej głęboko zapadły nam w serce i pamięć.
 • 4 DZIAŁAMY TAM, GDZIE JESTEŚMY POTRZEBNI
  .Zabezpieczanie akcji krwiodawstwa na Rynku w Jarosławiu
 • 5 AKCJE KRWIODAWSTWA - "KAWA CZY HERBATA" W JAROSŁAWIU
  Trzeba jednoczyć się i pomagać drugiemu człowiekowi, by dawać to, co jest najcenniejsze, ŻYCIE!
PCK

Pomaga! Szkoli! Opiekuje! Ratuje!


Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża

W JAROSŁAWIU

Czytaj więcej...

 28 października 2022 roku na zaproszenie Zarządu klubu HDK PCK „Strażak” przy Zarządzie Oddziału Gminnego ZOSP RP w Pruchniku przybyli prezes Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Jarosławiu Jan Potoniec oraz wiceprezes tego Zarządu Zdzisław Wójcik. W Centrum Kultury, Sportu i Turystyki uczestnicy zebrania m.in. zapoznali się ze sprawozdaniem dotychczasowego prezesa klubu, otrzymali odznaki Zasłużony HDK, dokonali wyboru nowego Zarządu klubu.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

5 grudnia 2022 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W PWST-E w Jarosławiu zgromadziło się w tym dniu ponad 200 wolontariuszy i ich opiekunów z 21 klubów i kół wolontariatu.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

30 listopada 2022 roku w naszej szkole – Zespole Szkół Spożywczych i Biznesu w Jarosławiu odbyła się prelekcja dotycząca m.in. krwiodawstwa. W tym dniu z młodzieżą spotkał się pan Zdzisław Wójcik – wiceprezes Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w tym mieście, jednocześnie prezes klubu HDK PCK „Płomyk” przy Komendzie Miejskiej PSP w Przemyślu.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Polski Czerwony Krzyż jednoczy wyjątkowych ludzi działających jednomyślnie w trosce o godne życie drugiego człowieka. 24 listopada 2022 r. w sali lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu spotkały się osoby zaangażowane w działalność w klubach Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża, działacze z terenu miasta Jarosławia, Lubaczowa oraz tych powiatów. Okazją były Dni HDK PCK przypadające każdego roku od 22 do 26 listopada.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

 Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża "Dar serca" przy Ochotniczej Straży Pożarnej im. Jana Pawła II w Duńkowicach, gmina Radymno powstał 25 stycznia 2019 r. dla uczczenia 100-lecia PCK z inicjatywy strażaka tej OSP druha Jacka Szyngiery. Oczywiście za zgodą i z pomocą - cennymi wskazówkami prezesa OSP Duńkowice Grzegorza Błaszczyka i przy współpracy z Oddziałem Rejonowym PCK w Jarosławiu – prezesem Janem Potońcem i wiceprezesem Zdzisławem Wójcikiem.

Czytaj więcej...

Copyrigcht © 2023 Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jarosławiu