^Powrót na górę

 • 1 W 90. ROCZNICĘ POWSTANIA PCK I 50. ROCZNICĘ ISTNIENIA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA
  Poświęcenie i przekazanie sztandaru Klubowi Honorowych Dawców Krwi przy Zarządzie Rejonowym PCK w Jarosławiu
 • 2 AKCJE KRWIODAWSTWA
  Możesz pomóc oddając cząstkę siebie. Być może kiedyś, ktoś Tobie ofiaruje swoją krew.
 • 3 PIELGRZYMKI HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK
  Przeżycia związane z wyjazdem do Kalwarii Pacławskiej głęboko zapadły nam w serce i pamięć.
 • 4 DZIAŁAMY TAM, GDZIE JESTEŚMY POTRZEBNI
  .Zabezpieczanie akcji krwiodawstwa na Rynku w Jarosławiu
 • 5 AKCJE KRWIODAWSTWA - "KAWA CZY HERBATA" W JAROSŁAWIU
  Trzeba jednoczyć się i pomagać drugiemu człowiekowi, by dawać to, co jest najcenniejsze, ŻYCIE!
PCK

Pomaga! Szkoli! Opiekuje! Ratuje!


Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża

W JAROSŁAWIU

Czytaj więcej...

 23 września 2017 r. w Niepokalanowie, w spotkaniu z okazji 35 rocznicy kanonizacji św. Maksymiliana M. Kolbego - MAKSYMILIANALIA 2017, uczestniczyły środowiska kolbiańskie z całej Polski. Przybyłym towarzyszyło hasło: „Nie ma miłości bez ofiary”.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...“Oddaj krew - to nie boli!”

Zapraszamy na mikołajkową akcję zbiórki krwi, która odbędzie się w GOK’u w Horyńcu-Zdroju 3 grudnia 2017, niedziela w godzinach od 9:00 do 12:00. Zbieramy krew dla Marcina Szymeczko, szczególne potrzebna jest krew grupy 0 Rh-. Organizatorem akcji jest SHDK “Ratownik” w Horyńcu-Zdroju i RCKiK w Lublinie. Informacje pod nr tel: 690-13-13-17, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Janusz Rawski.

Czytaj więcej...Dziewczęta i chłopcy uczestniczący w półkolonii zorganizowanej przez Stowarzyszenie Profilaktyki i Wspierania Rozwoju Osobowości Dzieci i Młodzieży "Wzrastanie" - świetlicę w Radymnie przeżyli wiele ciekawych przygód. W okresie od 17 lipca do 4 sierpnia 2017 r., gdy stacjonowali w Szkole Podstawowej, pamiętali także o sprawach związanych z bezpieczeństwem.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Drodzy Krwiodawcy, Przyjaciele i Sympatycy!

Gorąco zapraszamy do udziału w XVI Pielgrzymce Honorowych Dawców Krwi PCK do Kalwarii Pacławskiej. Pielgrzymka tradycyjnie odbędzie się w pierwszą sobotę września tj. 02 września 2017 r. w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi “Ratownik” oraz RCKiK w Lublinie, ekipa terenowa z Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa zaprasza na akcję zbiórki krwi, która odbędzie się w GOK’u w Horyńcu-Zdroju w niedzielę 10 września 2017 w godzinach od 9:00 do 12:00.

Informacje pod nr tel: 690-13-13-17

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyrigcht © 2018 Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jarosławiu