^Powrót na górę

 • 1 W 90. ROCZNICĘ POWSTANIA PCK I 50. ROCZNICĘ ISTNIENIA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA
  Poświęcenie i przekazanie sztandaru Klubowi Honorowych Dawców Krwi przy Zarządzie Rejonowym PCK w Jarosławiu
 • 2 AKCJE KRWIODAWSTWA
  Możesz pomóc oddając cząstkę siebie. Być może kiedyś, ktoś Tobie ofiaruje swoją krew.
 • 3 PIELGRZYMKI HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK
  Przeżycia związane z wyjazdem do Kalwarii Pacławskiej głęboko zapadły nam w serce i pamięć.
 • 4 DZIAŁAMY TAM, GDZIE JESTEŚMY POTRZEBNI
  .Zabezpieczanie akcji krwiodawstwa na Rynku w Jarosławiu
 • 5 AKCJE KRWIODAWSTWA - "KAWA CZY HERBATA" W JAROSŁAWIU
  Trzeba jednoczyć się i pomagać drugiemu człowiekowi, by dawać to, co jest najcenniejsze, ŻYCIE!
PCK

Pomaga! Szkoli! Opiekuje! Ratuje!


Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża

W JAROSŁAWIU

Czytaj więcej... 22 listopada 2018 roku, dla uczczenia 60-lecia Honorowego Dawstwa Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, założyli klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. Na spotkaniu organizacyjno-założycielskim obecnych było 15 osób.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...1 września 2018 r. odbyła się XVII Podkarpacka Pielgrzymka Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża do Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej (gmina Fredropol w powiecie przemyskim).

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

ODDZIAŁ REJONOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA W PRZEMYŚLU oraz KLUB HDK PCK IM. ZIEMI PRZEMYSKIEJ serdecznie zapraszają Honorowych Dawców Krwi i sympatyków honorowego krwiodawstwa na XVII Podkarpacką Pielgrzymkę Honorowych Dawców Krwi do Kalwarii Pacławskiej.

Pielgrzymka odbędzie się w dniu 1 września 2018 roku.

Mszę św. godz. 9.00 koncelebrować będzie Jego Ekscelencja ks. abp Adam Szal – po Mszy św. o godz.11.00 Drogę Krzyżową poprowadzi Ks. prof. Tadeusz Baj - Archidiecezjalny Duszpasterz Honorowych Dawców Krwi .

Organizatorzy

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...II Rajd Pieszy "Spacerkiem po zdrowie" odbył się 30 czerwca 2018 r. Początek nie zapowiadał się zbyt optymistycznie. Nagły spadek temperatury i deszcz przez chwilę przywołały wspomnienia z pierwszej edycji Rajdu. Na szczęście opady nie trwały długo i Rajd wyruszył na trasę.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...“Oddaj krew - to nie boli!”

Zapraszamy na akcję zbiórki krwi, która odbędzie się w GOK’u w Horyńcu-Zdroju 15 kwietnia 2018, niedziela, w godzinach od 9:00 do 12:00 Organizator: Stowarzyszenie HDK “Ratownik”, RCKiK w Lublinie, Oddział w Tomaszowie-Lubelskim oraz GOK w Horyńcu-Zdroju Informacje pod nr tel: 724-235-038, 690-13-13-17, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyrigcht © 2019 Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jarosławiu